Rewanżowe spotkanie również dla naszych szczypiornistów.

Wyszliśmy na parkiet nie co rozluźnieni i w pierwszych minutach nie potrafiliśmy zdobyć bramek. W dalszych minutach nasza gra była bardziej ustabilizowana co pozwoliło nam na uzyskanie spokojnej przewagi przed drugą połową. Na początku drugiej odsłony goście zmniejszyli swoje straty do czterech bramek. Praktycznie taka przewaga utrzymywała się do końca meczu, w którym nasze zwycięstwo nie było zagrożone. Odnosimy kolejne zwycięstwo, które przybliżyło nas do rundy finałowej. W kolejnym meczu zagramy ze SMS-em w Kielcach, w sobotę o godzinie 11:00.

SPR Wisła Sandomierz vs AZS Politechnika Politechnika Kielce 32:28 (17:11)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Szklarski 6, Werstler 6, Malinowski 5, Cupisz 4, Solo 3, Pawelczyk 3, Białkowski 2, Sadecki 2, Rusin 1, Kabata, Statuch.

AZS: Kość, Łagoźny - Rączka 9, Mazur 5, Grdeń 4, Wojciechowski 3, Kosak M 2, Banasik 2,Klimek 2, Nawara 1, Kosak A, Litwin, Pajączkowski, Żaba-Żabibski, Wołowiec.

Rzuty karne: Wisła 3/3, AZS 7:6.

Kary: Wisła 6 minut, AZS 4 minuty.

Sędziowie Kowalczyk B - Lubart, Szczęsny M - Lubart.