Po dobrym meczu drużyna seniorów przywozi punkty do Sandomierza.

Pierwsza odsłona dzisiejszych zawodów była w miarę wyrównana, młoda drużyna Kielecka w 18 minucie prowadziła 10:9. Było to ostatnie prowadzenie gospodarzy, choć mieli dwukrotnie okazję odskoczyć, ale nie wykorzystali dwóch rzutów karnych. Końcówka pierwszej połowy najeżała do nas i uzyskaliśmy trzy bramki przewagi. Początek drugiej połowy również dla nas zdobywamy kolejne bramki i zaczynamy kontrolować zawody. Praktycznie cały czas trzymaliśmy gospodarzy na dystans, aby w końcówce meczu ponownie mocniej zagrać i przyspieszyć grę co zaowocowało powiększeniem prowadzenia. Ostatecznie rozstrzygamy zawody na swoją korzyść i utrzymujemy pozycję lidera w naszej grupie.

NLO SMS II Kielce vs SPR Wisła Sandomierz 26:33 (12:15)

NLO SMS II: Trojanowski, Ałaj - Pacuł 6, Graczyk 6, Ruhnke 5, Bączk, 4, Majchrzak 3, Kosika 1, Głuszczenkao 1, Rosowski, Domagała, Kapela.

Wisła: Skowron, Pęgielski, Pęgielski - Rusin 7(1), Werstler 7, Cupisz 6, Pawelczyk 5(1), Szklarski 4, Malinowski, Solon 1, Kabata.

Rzuty Karne: NLO 4/0, Wisła 3/2

Kary: NLO 4 minuty, Wisła 2 minuty.

Sędziowie: Popiel P. - Kielce, Rodacki. A. - Kielce