Przegrywamy pierwsze spotkanie Mistrzostw Polski Juniorów.

Mimo porażki może być zadowoleni z postawy naszych zawodników w pierwszym meczu Mistrzostw Polski. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się wypracować przewagi bramkowej i mamy remis 13:13. Druga połowo również bardzo wyrównana, ale jak to bywa podczas turniejów i tym razem więcej szczęścia dopisało gospodarze, którzy wygrywają jedną bramką. Ogólnie zagraliśmy dobre zawody i przy odrobinie większej koncentracji mogliśmy rozstrzygnąć zawody na swoją korzyść, ale niestety minimalnie przegrywamy. W sobotę kolejny mecz i teraz najważniejszy jest odpoczynek, aby jak najlepiej przygotować się do potyczki z Anilaną Łódź. Łodzianie wygrali pierwsze zawody i również będą chcieli wybrać, aby uzyskać awans do dalszych rozgrywek. Nie patrzymy na rywali i mamy nadzieję, że zwycięstwo zapiszemy na swoje konto, aby zachować szansę awansu przed ostatnim niedzielnym spotkaniem.

Gwardia: Dytko, Lellek - Stępin 8, Czupała 3, Hryniewicz 3, Niewiadomski 3, Sosna 3, Jendryca 2, Piechota 2, Kałamuniak, Moch, Smoliński, Bidziński, Łacny, Sobków, Wandzel.

Wisła: Pęgielski, Węgliński, Kucharski - Malinowski 7, Kabata 5, Rewera 3, Broda 2, Kiciński 2, Rosowski 2, Łubowski 1, Mazur 1, Kruk, Goździowski, Korona, Kucharski, Stypa.

Rzuty karne: Gwardia 5/2, Wisła 4/1

Kary: Gwardia 4 minuty, Wisła 2 minuty

Sędziowie: G.Christ, T.Christ

Delegat ZPRP: J. Szynklarz