Emocjonującym spotkaniu wygrywamy po rzutach karnych.

Rozpoczynamy zawody od prowadzenia 2:0. W kolejnych minutach drużyna z Chrzanowa wychodzi na prowadzenie, które utrzymała do końca pierwszej połowy. Można powiedzieć, że trzema, a nawet pięcioma bramkami UMKS prowadzili aż do 52 minuty. Od tego momentu zmieniliśmy taktykę na bardziej agresywną i 56 minucie doprowadzamy do remisu 22:22. W kolejnej akcji tracimy bramkę, aby po chwili zaliczyć dwa trafienia, i wychodzimy na pierwsze prowadzenie gdzie na tablicy mamy 60 minutę gry. Ostatnia akcja spotkania należała do przeciwników, którym udało się doprowadzić do remisu. I takim tez wynikiem kończy się spotkanie. Ostatecznie zwycięstwo odnoszą nasi szczypiorniści, wygrywając po serii rzutów karnych 5:4.
Awans do kolejnej rundy wywalczyły drużyny UKS Anilana I Łódź oraz Gwardia I Opole, którym serdecznie gratulujemy.

UMKS: Płaszczyca - Hardzina B. 6, Skoczylas 3, Pasierb 2, Biegun 2, Kosowski 2, Głuszczenko 2, Głos 2, Latka 2, Hardzina M. 2, Zając 1, Marszczycki, Witkowski, Jugowiec.

Wisła: Pęgielski, Węgliński - Malinowski 8, Kabata 5, Broda 3, Rosowski 3, Rewera 2, Mazur 2, Łubowski 1, Kruk, Kiciński.

Rzuty karne: UMKS: 2/2, Wisła 3/1

Kary: UMKS - 4 minuty, Wisła 8 minut.

Sędziowie: Okos T., Łacny T.

Delegat ZPRP: Szynklarz J.