Od wygranej rozpoczynamy rywalizacje w grupie mistrzowskiej.

W rundzie zasadniczej mecze obu zespołów były bardziej wyrównana. W pierwszym spotkaniu rundy finałowej przewaga naszych szczypiornistów nie podlegała dyskusji i wyraźnie prowadziliśmy przez całe zawody. Do 13 minuty nasza przewaga wynosiła jedną bramką (6:5). Od tech chwili trafiamy sześciokrotnie do bramki gości, wychodząc na prowadzenie 12:5. Kolejne minuty to bramka za bramkę, ale końcówka należała do nas i powiększamy prowadzenie do przerwy, uzyskując wynik 20:12. Druga odsłona dzisiejszych zawodów była bardziej wyrównana. Mając dużą przewagę bramkową, wiedzieliśmy, że możemy grać spokojnie, aby kontrolować spotkanie. Taka też była nasza taktyka, aby się nie szarpać z młodym Kieleckim zespołem, aby grać długie spokojne akcje, po których zdobywaliśmy bramki. Ostatecznie wygrywamy całe zawody i udanie rozpoczynamy rywalizację w grupie mistrzowskiej. Kolejne emocje już 7 marca, będziemy gości drużynę AZS AGH Kraków początek o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy.

SPR Wisła Sandomierz vs NLO SMS II ZPRP Kielce 34:25 (20:12)

Wisła: Skowron, Pęgielski 1 - Werstler 9, Szklarski 6, Cupisz 6, Pawelczyk 5(1), Rusin 3, Sadecki 2, Białkowski 1, Malinowski 1, Kabata, Statuch.

SMS II: Jastrzębski, Poźniak - Ruhnke 7(1), Pacuła 4(1), Głuszczenko 3, Graczyk 3, Domagała 3, Majchrzak 2, Czekaj 1, Antolak 1, Kosiba, Michałowicz.

Rzuty karne: Wisła 1/1, SMS II 4/2

Kary: Wisła 12 minut, SMS II 8 minut,

Sędziowie: Pretzlaf J. - Rzeszów, Szestakow M. - Łąka