W drugim meczu rundy finałowej wygrywamy z AZS AGH Kraków.

Wygrana z AZS AGH nie przyszła nam łatwo za sprawą dobrze i szybko grających gości. Początek zaczynamy nie najlepiej i w 7 minucie przegrywamy 1:3. Kolejne dwie minuty gry i doprowadzamy do remisu 3:3. Goście ponownie wychodzą na prowadzenie w 19 minucie, a w kolejnych minutach powiększają przewagę do trzech bramek. Taka przewaga utrzymywała się do 25 minuty. Końcówkę wygrywamy 4:1, aby do przerwy zanotować wynik remisowy 13:13.
Druga odsłona dzisiejszych zawodów przebiegała również w szybkim tempie. W 35 minucie prowadzimy 17:15, po kolejnych sześciu minutach gry powiększamy przewagę do czterech bramek. Gra w wykonaniu obu zespołów była bardzo szybka i bramki padały na przemian, to kontrolowaliśmy wydarzenia na parkiecie. Mimo iż, drużyna z Karkowa to młody i szybko grający zespół, z którym nie ma łatwych meczów, to wygrywamy dzisiejszą potyczkę, zapisując na swoje konto drugie zwycięstw w grupie mistrzowskiej.

SPR Wisła Sandomierz vs AZS AGH Kraków 30:25 (13:13)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Cupisz 7, Rusin 6, Solon 4, Werstler 4, Sadecki 4, Białkowski 2, Szklarski 1, Malinowski 1, Pawelczyk 1, Kabata, Dusak, Statuch.

AZS AGH: Kowalski, Szot - Dębski 4, Bujak 4, Najuch 4, Zubik 3, Karwowski 3, Kisiel 2, Gasin 2, Kucharzyk 2, Bielec 1, Miodoński, Pecka, Wójcik, Ziaja, Prusak.

Rzuty karne: Wisła 1/1, AZS 3/3

Kary: Wisła 4 minuty, AZS AGH 6 minut

Sędziowie: Gołda W. - Rzeszów, Pazdro M. - Mielec

Delegat ZPRP: Puszkarski S. - Zamość