http://www.sprwisla.pl/images/SRS_Przemyl.jpg
Niestety kibice nie mogli zobaczyć spotkania z trybun w hali. Mimo wszystko poczynania obu drużyn można było oglądać w transmisji bezpośredniej.

Kolejne spotkanie, gdzie nasza drużyna nie mogła wystąpić w optymalnym składzie. Niestety ze względów zdrowotnym nie zagrał Jakub Rusin, Paweł Statuch oraz trener Adam Węgrzynowski. Mimo wielu przeciwności losu nasi zawodnicy walczyli od pierwszych minut spotkania. Przez pierwszy kwadrans goście prowadzili jedną bramką. Przez kolejnych dziesięć minut role się odwróciły i nasz zespół obejmuje prowadzenie. Końcówka pierwszej części spotkania należy do gości, którzy wykorzystując nasze błędy, zdobywają kilka bramek, aby uzyskać prowadzenie 15:19.

Zmiana stron i zaczynamy z nastawieniem na szybkie odrobienie strat. Goście również wyszli dobrze zmotywowani, aby nie dać się zaskoczyć i utrzymać wywalczoną przewagę z pierwszej połowy. Nasza gra wygląd dobrze tylko w pierwszych 5 minutach gdzie zmniejszamy straty do wyniku 17:20. Kolejnych ośmiu minutach jest bardzo słabe w naszym wykonaniu. Zbyt szybko chcemy wprowadzać akcje, robiąc sporo niewymuszonych błędów, co skutkuje utratą aż siedmiu bramek. Jest 43 minuta i wynik na tablicy 17:27. Mimo że do końca końcowego gwizdka pozostało jeszcze sporo czasu, to teoretycznie było wiadomo, że różnica bramkowa jest zbyt duża i ciężko będzie odrobić straty. I tak też się stało, goście do końca spotkania utrzymywali wywalczoną przewagę, ostatecznie wysoko wygrywając całe zawody.

Bezpośrednią transmisję z zawodów prowadzili:
Piotr Morawski
www.nadwisla24.pl
Robert Pytka
www.radio.rzeszow.pl
Rafał Bodura - SPR Wisła Sandomierz
www.sprwisla.pl

 

SPR Wisła Sandomierz vs ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26:36 (15:19)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Werstler 9, Cupisz 5, Białkowski 3, Malinowski 3, Szklarski 2, Kabata 2, Kozioł 1, Pawelczyk 1, Solon, Rączka, Mazur, Rewera.

SRS: Szczepaniec, Iwasieczko - Drozdalski 6, Światłowski 5, Kulka 5, Kubik 4, Kubisztal Maciej 4, Stołowski 3, Nowak 3, Starzecki 2, Kroczek K.1, Walczyk 1, Kroczek M 1, Kubisztal Michał 1, Kielar K. 

 

Rzuty karne: Wisła 2/2, SRS 5/4

Kary: Wisła 12 minut, SRS 12 minut.

Upomnienia: Wisła http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 1, SRS 0.

Sędziowie: Mleczko M. - Bochnia, Paczyński K. - Bochnia.

Delegat ZPRP  Świętoń J. - Staszów

 

5 kolejka - wyniki

Tabela

Klasyfikacja strzelców