http://www.sprwisla.pl/images/mts_chrzanow.png

Do osiągnięcia drugiego zwycięstwa w obecnych rozgrywkach potrzebne był rzuty karne.

Po pierwszych remisowych 11 minutach nasza drużyna wzmocniła swoją grę obronną, co pozwoliło nad przejęciem dominacji na parkiecie. W 19 minucie prowadzimy 9:5 i wydawało się, że w końcówce pierwszej połowy powiększymy prowadzenie. Niestety mimo wielu dogodnych sytuacji żadna z drużyn nie zdobyła bramki. Na przerwę schodzimy z przewagą czterech bramek, prowadząc 9:5. W drugiej odsłonie gra wyglądała bardzo podobnie do pierwszej części dzisiejszych zawodów. Jednak w 41 minucie goście doprowadzają do remisu 10:10 i gra zaczyna się od nowa. Co prawda w 58 minucie wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie, lecz w końcówce nie potrafimy utrzymać przewagi i spotkanie kończy się remisem 18:18. Aby wyłonić zwycięzcę, potrzeba było rozegrać serię rzutów karnych, które lepiej wykonali nasi zawodnicy. Mimo zdobytych dwóch punktów żałujemy, że tak zakończyły się zawody, bo można było zdobyć pełną pulę punktową. Jenak zdobycie każdego punktu jest bardzo ważne i cenne dla nas. Za tydzień rozegramy wyjazdowe zawody z Padwą w Zamościu, gdzie postaramy się uzyskać dobry wynik.

 

SPR Wisła Sandomierz vs Unimetal Recykling MTS Chrzanów 18:18 (9:5) k.5:4

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 6 (1), Malinowski 3, Kabata 2, Białkowski 2, Mazur 2, Werstler 2, Szklarski 1, Skuciński, Kozioł, Statuch, Pawelczyk, Rewera.

MTS: Plaszczak, Górkowski - Wierzbic 7, Węgrzyn 3 (3), Skoczylas M. 2, Wadowski 2, Madeja 1, Hardzina 1, Skoczylas D. 1, Pasierb 1, Rola, Orlicki, Kowal.

Rzuty karne: Wisła 1/1, MTS 3/3

Kary: Wisła 10 minut, MTS 2 minuty.

Upomnienia: Wisła http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 2, MTS http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 1.

Sędziowie: Karwowski M - Przemyśl, Kowalski M. - Przemyśl.

9 kolejka - wyniki

Tabela

Klasyfikacja strzelców