Rozpoczynamy rundę rewanżową od przegranej z AZS UJK Kielce.

Pierwsza odsłona zawodów była dość wyrównana. W poczynaniach obu zespołów było sporo szarpanych akcji oraz strat w rozgrywanych akcjach.  Prowadzenie było zmienne, lecz do przerwy żadna z drużyn nie uzyskała wyraźnej przewagi. Kończymy pierwszą połowę z wynikiem remisowym 12:12.
Drugą połowę lepiej rozpoczynają goście, uzyskując kilku bramkowe prowadzenie. Dokonaliśmy kilku zmian oraz ustawień w rozgrywaniu akcji, co zaowocowało zmniejszenie strat do dwóch bramek. Niestety nie potrafiliśmy utrzymać spokojnej koncentracji do końca zawodów i ze zwycięstwa mogli się cieszyć goście.

SPR Wisła Sandomierz vs AZS UJK Kielce 23:36 (12:12)

Wisła: Pęgielski, Skowron, Ciepliński - Rusin 7 (2), Malinowski 5, Skuciński 4, Boałkowski 3 (2), Pawelczyk 2, Wiącek 2, Szklarski, Kabata, Werstler, Chudzik.

UJK: Drozd, Purka - Goliszewski 7 (1), Siedlarz 6, Zdziech 4, Papaj 2 (2), Boszczyk 2, Szafarczyk 2, Sornat 2, Bysiak 1, Bernacki, Wacek, Bysiak, Wójcik, Pawłowski, Gasin.

Rzuty karne: Wisła 4/4, UJK 4/3

Kary: Wisła 14 minut, UJK 16 minut.