http://sprwisla.pl/images/viret-zawiercie.png

Mimo porażki zdobywamy jeden punkt.

Kolejne zawody, w których nasza drużyna ociera się o zdobycie pełnej puli punktowej. Od pierwszej do ostatniej minuty zawody były bardzo wyrównane. Żadnej z drużyn nie udało się uzyskać znaczącej przewagi, aby kontrolować zawody i przechylić szalę zwycięstw na swoją korzyść. W ostatnich sekundach spotkania mieliśmy akcję kończącą, lecz nie udało się zdobyć bramki i musieliśmy rywalizować w rzutach karnych. Ostatecznie w trzeciej serii rzutów karnych goście zdobyli zwycięską bramkę, która pozwoliła odnieść zwycięstwo. Ogólnie zagraliśmy dobre zawody, a porażka po rzutach karnych nie przynosi wstydu. Cieszymy się, że mimo osłabienia z powodu braku Tomasza Cupisza drużyna potrafi przeciwstawić się mocniejszym drużynom, z którymi nawiązuje równorzędną walkę. Za taką postawę należą się wielkie słowa uznania dla całego zespołu.

 

SPR Wisła Sandomierz vs KS VIRET CMC Zawiercie 22:22 (10:10) k. 8:9

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Rusin 4, Kabata 4, Pawelczyk 4, Skuciński 3, Malinowski 2, Białkowski 1, Wiącek 1, Chudzik 1, Kozioł 1, Werstler 1, Szklarski.

Viret: Jarosz, Teterycz, Aronik - Makaruk 6, Romian 4, Bugaj 4, Kapral 3, Mucha 3, Zagała 1, Szeląg 1, Matysek, Kurzawa, Danysz, Cegłowski.

Rzuty karne: Wisła 6:5, Viret 3:2

Kary: Wisła 10 minut, Viret 14 minut

Kartki: Wisła 0, Viret http://www.sprwisla.pl/images/kartka_zolta.png 2, preview 1

Sędziowie: Piątek P., Szestakow M.

19 kolejka
Tabela
Klasyfikacja strzelców