http://www.sprwisla.pl/images/spr_wisla_sandomierz.gifpreview

Kolejne zawody, w których gramy nieskutecznie.

W dniu dzisiejszym naszym przeciwnikiem był lider naszej grupy MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. Przed zawodami wiedzieliśmy, że czka nas trudne zadanie i jak się okazało przeciwnik był za trudny, aby zdobyć punkty. Mimo wymagającego przeciwnika staraliśmy się walczyć, graliśmy dobrze w obronie, nasi bramkarze również spisywali się na dobrym poziomie. Niestety największym naszym mankamentem była nasza skuteczność. Na początku drugiej połowy mieliśmy trzy sytuacje sam na sam oraz nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Gdybyśmy wykorzystali wypracowane sytuacje to była szansa do odrobienia strat. Tak się jednak nie stało, co pozwoliło gościom kontrolować przebieg spotkania i ostatecznie zakończyć zawody zwycięstwem. Za tydzień również w Sandomierzu naszym przeciwnikiem będzie drużyna ASPR Zawadzkie. Jeżeli chcemy zachować szansę na  pozostanie w pierwszej lidze, musimy odnieść zwycięstwo.

 

SPR Wisła Sandomierz vs MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 18:24 (8:11)

Wisła: Skowron 1, Pęgoielski - Malinowski S. 4, Radwański 3, Kozioł 3, Malinowski A. 2, Rusin 2, Pawelczyk 1, Werstler 1, Szklarski 1, Białkowski, Wiącek, Chudzik, Skuciński,

Olimpia: Zemelka, Zapora - Miłek 4, Chromy 3, Czapla 3, Serafin 2, Kowal 2, Ludyga 2, Kotalczyk 2, Więckiewicz 2, Całujek 1, Wawrzyniak 1, Budziałowski 1, Beczek 1, Janas, Jakubowski.

 

Rzuty karne: Wisła 5:3, Olimpia 2:1,

Kary: Wisła 6 minut, Olimpia 6 minut

Kartki: Wisła 0, Olimpia 0

Sędziowie: Czochra J. Szpinda M.