http://www.sprwisla.pl/images/spr_wisla_sandomierz.gif http://www.sprwisla.pl/images/viret__zawiercie.jpg
Dobry mecz w wykonaniu naszych szczypiornistów.

Kolejne zawody, w których zagraliśmy na równym poziomie do ostatniego gwizdka sędziego. W ataku pozycyjnym nasze akcje były rozgrywane tak długo, aż  wypracowaliśmy pozycje do zdobywania bramek. W obronie zagraliśmy solidnie, co przełożyło się na wyprowadzenie kontrataków i zdobywanie bramek. W bramce dobre zawody rozegrał Krzysztof Pęgielski, który również przyczynił się do końcowego sukcesu, jakim jest zwycięstwo nad wyżej notowaną drużyną z Zawiercia. Ogólnie podsumowując, były to zawody na dobrym poziomie a postawa i zaangażowanie zawodników zasługuje na wielkie słowa uznanie. Mimo iż w kolejnych spotkaniach o ligowe punkty nie będzie łatwo, to postaramy się zagrać na podobnym poziomie i uzyskać jak najlepsze wyniki.
W następnej kolejce rozegramy wyjazdowe zawody z liderem naszej grypy MKS Olimpią MEDEX Piekary Śląskie.

 

SPR Wisła Sandomierz vs KS Viret CMC Zawiercie 36:29 (19:14)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Pawelczyk 8, Werstler 8, Malinowski S. 6, Białkowski 5, Szklarski 3, Radwański 2, Chudzik 2, Kozioł 2, Malinowski A.

Viret: Jarosz, Teterycz - Wierzbic 6, Zagała S. 5, Wójcik 5, Zagała I. 4, Kurzawa 4, Cegłowski 4, Bugaj 1, Matysek, Kałuża, Bednarz, Pedryc, Ziemba, Medwid.

Rzuty karne: Wisła 7/7, Viret 6/3.

Kary: Wisła 8 minut, Viret 10 minut.

Kartki: Wisła 0, Viret 0.

Sędziowie: Karwowski M, Kowalski M.

Delegat ZPRP: Dębski I.

wyniki

tabela

klasyfikacja strzelców