http://www.sprwisla.pl/images/spr_wisla_sandomierz.gif http://www.sprwisla.pl/images/sms_zprp_kielce.jpg

Po dobrym meczu dobywamy pełną pulę punktową.

Kibice przybyli na mecz zobaczyli szybkie i składne akcje ze strony obu zespołów. Trzeba pochwalić drużynę gości, w której grają młodzi zawodnicy uczący się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kielcach, którzy grali szybką piłkę ręczną. Nasz zespół mimo problemów kadrowych był w stanie wytrzymać fizycznie w rywalizacji z tak młodym i szybko grającym przeciwnikiem. W pierwszej połowie rywalizacja była dość zacięta, broniący w naszej bramce Paweł Ciepliński bronił dobrze i powstrzymywał ataki rywali. W drugiej połowie w bramce wystąpił Daniel Skowron, który zamurował naszą bramkę, broniąc doskonałe sytuacje rywali co spowodowało, że prowadziliśmy pięcioma bramkowe. Cieszymy się, że potrafiliśmy nawiązać równą rywalizację i utrzymać dobre tempo gry przez całe spotkanie aby ostatecznie odnieść zwycięstwo.

SPR Wisła Sandomierz vs SMS ZPRP II Kielce 31:26 (14:16)

Wisła: Ciepliński, Skowron, Nowak - Radwański 9, Wiącek 6, Werstler 6, Malinowski 3, Pawelczyk 3, Rosowski 3, Sapielak 1, Szklarski, Stypa.

SMS: Popielecki, Sowiak - Korus 8, Mielczarski 5, Olczyk 3, Markowski 3, Cacak 2, Burzyński 2, Bujok 1, Rodak 1, Pilz 1, Luksa, Aksamit.

Rzuty karne: Wisła 2:1, SMS 5:3

Kary: Wisła 8 minut, SMS 10 minut.

Kartki: SMS http://www.sprwisla.pl/images/kartka_czerwona.jpg (59:59)

Sędziowie: Lubecki M. - Ustrzyki Dolne, Pieczonka M. - Krosno

Tabela, terminarz