TERMINARZ ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH Sezon 2019-2020

DZIECI-CHŁOPCY  2007 - 2008

I RUNDA

11.01.2020r/sobota/ 1 kolejka                    Organizator turnieju KS VIVE II Kielce

TDZM1 T

KS VIVE II Kielce

KS VIVE I Kielce

 

TDZM2 T

UKS KORAB Staszów

KS VIVE I Kielce

 

TDZM3 T

KS VIVE II Kielce

UKS KORAB Staszów

 

1 kolejka                     Organizator turnieju KSSPR I Końskie

TDZM4 T

KSSPR I Końskie

SPR WISŁA Sandomierz

 

TDZM5 T

SPR WISŁA Sandomierz

KS KSZO Ostrowiec Św

 

TDZM6 T

KSSPR I Kóńskie

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

1 kolejka                      Gospodarz WLKS ŚWIT Wolica

TDZM7 P

WLKS ŚWIT Wolica

KSSPR II Końskie

 

                                    18.01.2020r /sobota/ 2 kolejka  Organizator turnieju SPR WISŁA Sandomierz

TDZM8 T

SPR WISŁA Sandomierz

KS VIVE I Kielce

 

TDZM9 T

KS VIVE I Kielce

KSSPR II Końskie

 

TDZM10 T

SPR WISŁA Sandomierz

KSSPR II Końskie

 

                                         2 kolejka  Organizator turnieju UKS KORAB Staszów

TDZM11 T

UKS KORAB Staszów

KSSPR Końskie

 

TDZM12 T

KSSPR Końskie

WLKS ŚWIT Wolica

 

TDZM13 T

UKS KORAB Staszów

WLKS ŚWIT Wolica

 

2 kolejka  Gospodarz KS KSZO Ostrowiec św.

TDZM14 P

KS KSZO Ostrowiec Św.

KS VIVE II Kielce

 

15.02.202020r / sobota / 3 kolejka               Organizator turnieju KSSPR II Końskie

TDZM15 T

KSSPR II Końskie

KSSPR I Końskie

 

TDZM16 T

KSSPR I Końskie

KS VIVE II Kielce

 

TDZM17 T

KSSPR II Końskie

KS VIVE II Kielce

 

3 kolejka                  Organizator turnieju KS VIVE I Kielce

TDZM18 T

KS VIVE I Kielce

WLKS ŚWIT Wolica

 

TDZM19 T

WLKS ŚWIT Wolica

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

TDZM20 T

KS VIVE I Kielce

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

3 kolejka                   Gospodarz UKS KORAB Staszów

TDZM21 P

UKS KORAB Staszów

SPR WISŁA Sandomierz

 

22.02.2020r / sobota /            4 kolejka         Organizator turnieju WLKS ŚwIT Wolica

TDZM22 T

WLKS ŚWIT Wolica

KS VIVE II Kielce

 

TDZM23 T

KS VIVE II Kielce

SPR WISŁA Sandomierz

 

TDZM24 T

WLKS ŚWIT Wolica

SPR WISŁA Sandomierz

 

4 kolejka         Organizator turnieju KS KSZO Ostrowiec Św.

TDZM25 T

KS KSZO Ostrowiec Św.

UKS KORAB Staszów

 

TDZM26 T

UKS KORAB Staszów

KSSPR II Końskie

 

TDZM27 T

KS KSZO Ostrowiec Św.

KSSPR II Końskie

 

4 kolejka         Gospodarz KSSPR I Końskie

TDZM28

P

KSSPR I Końskie

KS

VIVE

I Kielce

 

II RUNDA

7.03.2019r/sobota/                     5 kolejka         Organizator UKS KORAB Staszów        

TDZM29 T

UKS KORAB Staszów

KS VIVE I Kielce

 

TDZM30 T

KS VIVE I Kielce

KS VIVE II Kielce

 

TDZM31 T

UKS KORAB Staszów

KS VIVE II Kielce

 

5 kolejka      Organizator SPR WISŁA Sandomierz

TDZM32 T

SPR WISŁA Sandomierz

KS KSZO Ostrowiec Św

 

TDZM33 T

KS KSZO Ostrowiec Św

KSSPR I Końskie

 

TDZM34 T

SPR WISŁA Sandomierz

KSSPR I Końskie

 

                                                 5 kolejka      Gospodarz KSSPR II Końskie

TDZM35 P

KSSPR II Końskie

WLKS ŚWIT Wolica

 

                                            14.03.2019r /sobota/ 6 kolejka               Organizator KS VIVE I Kielce

TDZM36 T

KS VIVE I Kielce

KSSPR II Końskie

 

TDZM37 T

KSSPR II Końskie

SPR WISŁA Sandomierz

 

TDZM38 T

KS VIVE I Kielce

SPR WISŁA Sandomierz

 

                                                   6 kolejka       Organizator WLKS ŚWIT Wolica

TDZM39 T

WLKS ŚWIT Wolica

KSSPR I Końskie

 

TDZM40 T

KSSPR I Końskie

UKS KORAB Staszów

 

TDZM41 T

WLKS ŚWIT Wolica

UKS KORAB Staszów

 

6 kolejka      Gospodarz KS PGE VIVE II Kielce

TDZM42 P

KS VIVE II Kielce

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

21.03.2019r / sobota / 7 kolejka                  Organizator KSSPR I Końskie

TDZM43 T

KSSPR I Końskie

KSSPR II Końskie

 

TDZM44 T

KSSPR II Końskie

KS VIVE II Kielce

 

TDZM45 T

KSSPR I Końskie

KS VIVE II Kielce

 

7 kolejka                       Organizator KS KSZO Ostrowiec Św.

TDZM46 T

KS KSZO Ostrowiec Św.

WLKS ŚWIT Wolica

 

TDZM47 T

WLKS ŚWIT Wolica

KS VIVE I Kielce

 

TDZM48 T

KS KSZO Ostrowiec Św.

KS VIVE I Kielce

 

 7 kolejka               Gospodarz SPR WISŁA Sandomierz

TDZM49 P

SPR WISŁA Sandomierz

UKS KORAB Staszów

 

28.03.2019r / sobota/            8 kolejka       Organizator KS VIVE II Kielce

TDZM50 T

KS VIVE II Kielce

WLKS ŚWIT Wolica

 

TDZM51 T

WLKS ŚWIT Wolica

SPR WISŁA Sandomierz

 

TDZM52 T

KS VIVE II Kielce

SPR WISŁA Sandomierz

 

8 kolejka                Organizator KSSPR II Końskie

TDZM53 T

KSSPR II Końskie

UKS KORAB Staszów

 

TDZM54 T

UKS KORAB Staszów

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

TDZM55 T

KSSPR II Końskie

KS KSZO Ostrowiec Św.

 

8 kolejka      Gospodarz KS VIVE I Kielce

TDZM56

P

KS

VIVE I Kielce

KSSPR I

Końskie

 

T-TURNIEJ P- MECZ POJEDYNCZY