FINAŁY  MŁODZIKA

 

04.03.2018r /niedziela / 11  kolejka

T/MŁMF/1

  KSSPR I Końskie                            

40:14 (18:7)

  KSSPR II Końskie

T/MŁMF/2

  SPR WISŁA I Sandomierz            

29:19 (14:10)

  KS KSZO I Ostrowiec Św.

T/MŁMF/3

  PGE VIVE II Kielce                        

21:40 (9:20)

  PGE VIVE I Kielce

 

 

 

 

T/MŁMF4

  SPR WISŁA II Sandomierz          

17:38 (7:23)

  PGE VIVE III Kielce

T/MŁMF/5

  KS KSZO II Ostrowiec   Św.           

33:20 (17:9)

  PGE VIVE IV Kielce

T/MŁMF/6

  MSS Masłów                                

24:17 (12:6)

  PGE VIVE V Kielce

 

11.03.2018r /niedziela/ 12  kolejka                                                        

T/MŁMF/7

  KS  KSZO I Ostrowiec  Św.

21:27 (8:13)

  PGE VIVE II Kielce

T/MŁMF/8

  KSSPR II Końskie                         

18:38 (15:8)

  SPR WISŁA I Sandomierz            

T/MŁMF/9

  KSSPR I Końskie                           

27:23 (15:9)

  PGE VIVE I Kielce

 

 

 

 

T/MŁMF/10

  PGE VIVE IV Kielce                      

26:22 (11:14)

  MSS Masłów

T/MŁMF/11

  KS KSZO II Ostrowiec   Św.

39:18 (19:9)

  SPR WISŁA II Sandomierz

T/MŁMF/12

  PGE VIVE III Kielce                      

39:25 (18:9)

  PGE VIVE V Kielce

 

18.03.2018r / niedziela / 13  kolejka

T/MŁMF/13

  PGE VIVE II Kielce                       

37:13 (16:6)

 

  KSSPR II Końskie

T/MŁMF/14

  PGE VIVE I Kielce                        

 23:16 (10:13)

 

  SPR WISŁA I Sandomierz

T/MŁMF/15

  KS KSZO I Ostrowiec  Św.         

20:31 (12:17)

 

  KSSPR I Końskie

 

 

 

 

 

T/MŁMF/16

  SPR WISŁA II Sandomierz             

21:13 (8:8)

 

  MSS Masłów

T/MŁMF/17

  PGE VIVE V Kielce                      

21:32 (11:17)

 

  KS KSZO II Ostrowiec Św.

T/MŁMF/18

  PGE VIVE IV Kielce                     

15:33 (6:14)

 

  PGE VIVE III Kielce

 

25.03.2018r /niedziela / 14  kolejka

 T/MŁMF/19

  KSSPR II Końskie                       

16:31 (10:14)

  KSSPR I Końskie                         

 T/MŁMF/20

  KS KSZO I Ostrowiec  Św.        

18:27 (7:12)

  SPR WISŁA I Sandomierz         

 T/MŁMF/21    

  PGE VIVE I Kielce                       

28:21 (16:11)

  PGE VIVE II Kielce

 

 

 

 

 T/MŁMF/22

  PGE VIVE III Kielce                    

 48:15 (27:6)

  SPR WISŁA II Sandomierz         

 T/MŁMF/23

  PGE VIVE IV Kielce                    

21:24 (8:13)

  KS KSZO II Ostrowiec Św.

 T/MŁMF/24

  PGE VIVE V Kielce                     

24:26 (11:12)

  MSS Masłów

 

08.04.2018r / niedziela / 15  kolejka

 T/MŁMF/25

  PGE VIVE II Kielce                      

23:22 (12:14)

  KS KSZO I Ostrowiec  Św.             

 T/MŁMF/26

  SPR WISŁA I  Sandomierz        

33:16 (19:6)

  KSSPR II Końskie

 T/MŁMF/27

  PGE VIVE I Kielce                       

22:17 (9:9))

  KSSPR I Końskie                        

 

 

 

 

 T/MŁMF/28

  MSS Masłów                              

28:17 (15:6)

  PGE VIVE IV Kielce                   

 T/MŁMF/29

  SPR WISŁA II Sandomierz        

10:29 (5:14)

  KS KSZO II Ostrowiec Św.

 T/MŁMF/30

  PGE VIVE V Kielce                      

18:37 (4:17)

  PGE VIVE III Kielce                   

 

15.04.2018r /niedziela/ 16 kolejka

 T/MŁMF/31

  KSSPR II Końskie                       

15:37 (9:17)

  PGE VIVE II Kielce                     

 T/MŁMF/32

  SPR WISŁA I Sandomierz        

18:17 (10:8)

  PGE VIVE I Kielce                    

 T/MŁMF/33

  KS KSZO I Ostrowiec  Św.                        

19:26 (6:16)

  KSSPR I Końskie            

 

 

 

 

 T/MŁMF/34

 MSS Masłów

26:13 (11:7)

  SPR WISŁA II Sandomierz

 T/MŁMF/35

  KS KSZO II Ostrowiec    Św.    

33:18 (18:7)

  PGE VIVE V Kielce                 

 T/MŁMF/36

  PGE VIVE III Kielce                   

29:19 (12:6)

  PGE VIVE IV Kielce                

 

Drużyny 1-2-3 z grupy I  i  1-2-3  z grupy II    o miejsca  1 - 6

Drużyny 4-5-6 z grupy I   i  4 -5-6 z grupy II   o miejsca  7  - 12

Zalicza się wyniki z rozgrywek grupowych pomiędzy 1-2-3 i 4-5-6 z grupy I i II

Tabela końcowa

Drużyny KSSPR Końskie i PGE VIVE I Kielce uzyskały awans do Mistrzostw Polski.

 

DRYŻYNY

M

Z

P

Rzw

Rp

Bzd

Bst

B + -

Pzd

Pst

1. KSSPR I Końskie I

8

8

0

0

0

237

158

79

24

0

2. PGE VIVE I Kielce

8

7

1

0

0

233

142

91

21

3

3. SPR WISŁA I Sandomierz I

8

5

3

0

0

194

166

28

15

9

4. PGE VIVE II Kielce

8

2

6

0

0

169

174

-5

6

15

5. KS KSZO I Ostrowiec Św. II

8

2

6

0

0

162

202

- 40

6

18

6. KSSPR II Końskie II

8

0

8

0

0

118

271

-153

0

24