II   LIGA  MĘŻCZYZN    GR.  4

   Runda I

Kolejka 9, 2019-12-07/08, sobota/niedziela

IIM4/83

 MOSiR Bochnia

14.12.2019 (18:00)

 HLB Buskowianka

IIM4/84

 SPR Wisła Sandomierz

29:23 (13:7)

 AZS AGH Kraków

IIM4/85

 SPR Stal II Mielec

15.12.2019 (12:00)

 SPR Orzeł Przeworsk

IIM4/86

 NLO SMS II ZPRP Kielce

07.12.2019 (13:00)

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

Tabela

Runda II

Kolejka 10, 2020-01-11/12, sobota/niedziela

IIM4/97

 HLB Buskowianka

 

 NLO SMS II ZPRP Kielce

IIM4/98

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

 

SPR Stal II Mielec

IIM4/99

 SPR Orzeł Przeworsk

 

 SPR Wisła Sandomierz

IIM4/100

 AZS AGH Kraków

 

 MOSiR Bochnia

Kolejka 11, 2020-01-18/19, sobota/niedziela

IIM4/106

 AZS AGH Kraków

 

 HLB Buskowianka

IIM4/107

 MOSiR Bochnia

 

SPR Orzeł Przeworsk

IIM4/108

 SPR Wisła Sandomierz

 

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

IIM4/109  SPR Stal II Mielec    NLO SMS II ZPRP Kielce

Kolejka 12, 2020-01-25/26, sobota/niedziela

IIM4/115

 HLB Buskowianka

 

 SPR Stal II Mielec

IIM4/116

 NLO SMS II ZPRP Kielce

 

SPR Wisła Sandomierz

IIM4/117

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

 

MOSiR Bochnia

IIM4/118

 SPR Orzeł Przeworsk

 

 AZS AGH Kraków

Kolejka 13, 2020-02-09, niedziela

IIM4/129

 SPR Orzeł Przeworsk

 

 HLB Buskowianka

IIM4/130

 AZS AGH Kraków

 

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

IIM4/131

 MOSiR Bochnia

 

NLO SMS II ZPRP Kielce

IIM4/132

 SPR Wisła Sandomierz

 

 SPR Stal II Mielec

Kolejka 14, 2020-02-16, niedziela

IIM4/138

 HLB Buskowianka

 

 SPR Wisła Sandomierz

IIM4/139

 SPR Stal II Mielec

 

 MOSiR Bochnia

IIM4/140

 NLO SMS II ZPRP Kielce

 

AZS AGH Kraków

IIM4/141  AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce    SPR Orzeł Przeworsk

 

Kolejka 1, 2019-09-21/22

IIM4/1

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

20:23 (9:10)

HLB Buskowianka

IIM4/2

 NLO SMS II ZPRP Kielce

43:36 (22:12)

SPR Orzeł Przeworsk

IIM4/3

 SPR Stal II Mielec

23:26 (14:11)

AZS AGH Kraków

IIM4/4

 MOSiR Bochnia

24:27 (15:12)

 SPR Wisła Sandomierz

Kolejka 2, 2019-09-28/29

IIM4/10

 HLB Buskowianka

24:33 (10:21)

 MOSiR Bochnia

IIM4/11

 AZS AGH Kraków

25:23 (15:9)

 SPR Wisła Sandomierz

IIM4/12

 SPR Orzeł Przeworsk

34:26 (19:9)

 SPR Stal II Mielec

IIM4/13

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

21:33 (10:16)

 NLO SMS II ZPRP Kielce

  Kolejka 3, 2019-10-05/06

IIM4/19

 NLO SMS II ZPRP Kielce

21:22 (15:7)

 HLB Buskowianka

IIM4/20

 SPR Stal Mielec.

25:24 (14:9)

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

IIM4/21

 SPR Wisła Sandomierz

40:36 (17:20)

 SPR Orzeł Przeworsk

IIM4/22

 MOSiR Bochnia                  

33:27 (15:13)

 AZS AGH Kraków

  Kolejka 4, 2019-10-12/13

IIM4/28 

 HLB Buskowianka

28:27 (13:12)

 AZS AGH Kraków

IIM4/29

 SPR Orzeł Przeworsk

31:37 (16:17)

 MOSiR Bochnia

IIM4/30

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

30:40 (13:19)

SPR Wisła Sandomierz

IIM4/31

 NLO SMS II ZPRP Kielce

35:25 (19:11)

SPR Stal II Mielec

  Kolejka 5, 2019-10-26/27

IIM4/42

  SPR Stal II Mielec

20:25 (12:13)

  HLB Buskowianka

IIM4/43

  SPR Wisła Sandomierz

35:30 (17:17)

  NLO SMS II ZPRP Kielce

IIM4/44

  MOSiR Bochnia

34:24 (18:9)

  AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

IIM4/45

  AZS AGH Kraków

33:22 (16:10)

  SPR Orzeł Przeworsk

Kolejka 6, 2019-11-16/17

IIM4/56

 HLB Buskowianka

26:22 (12:13)

 SPR Orzeł Przeworsk

IIM4/57

 AZS Politechnika Św. Kielce

25:34 (11:15)

 AZS AGH Kraków

IIM4/58

 NLO SMS II ZPRP Kielce

39:23 (17:10)

 MOSiR Bochnia

IIM4/59

 SPR Stal II Mielec

22:30 (15:17)

 SPR Wisła Sandomierz

Kolejka 7, 2019-11-23/24

IIM4/65

 SPR Wisła Sandomierz

22:24 (12:13)

 HLB Buskowianka

IIM4/66

 MOSiR Bochnia

37:25 (17:12)

SPR Stal II Mielec

IIM4/67

 AZS AGH Kraków

38:24 (20:13)

 NLO SMS II ZPRP Kielce

IIM4/68

 SPR Orzeł Przeworsk

30:21 (14:11)

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

Kolejka 8, 2019-11-30/12-01

IIM4/74

 HLB Buskowianka

32:20 (14:5)

 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

IIM4/75

 SPR Orzeł Przeworsk

30:30 (17:14) k.4:3

 NLO SMS II ZPRP Kielce

IIM4/76

 AZS AGH Kraków

32:10 (14:4)

 SPR Stal II Mielec

IIM4/77

 SPR Wisła Sandomierz

34:22 (16:9) (09.11.2019)

 MOSiR Bochnia